O firmie

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce z sektora turystyki biznesowej. Od 1999 roku nieprzerwanie świadczymy usługi na terenie całego kraju i reszty świata.

Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się głównie turystyką aktywną. Stąd też nazwa firmy ATA - Agencja Turystyki Aktywnej. Główną ideą była kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych w Polsce oraz ekskluzywne wyjazdy do niepowtarzalnych miejsc na całym świecie. Rozwijając ofertę oraz reagując na potrzeby naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o inne usługi niezbędne do realizacji wszystkich podróży biznesowych.

Od 2009 roku posiadamy status akredytowanego agenta IATA. Dzięki niemu mamy możliwość sprzedaży biletów lotniczych na preferencyjnych warunkach dla naszych Klientów i Partnerów.

Dynamiczny wzrost wartości firmy zaowocował wyróżnieniem w rankingu Diamentów Forbesa w 2013 roku, za co serdecznie dziękujemy.

Domeną naszej firmy jest kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju wyjazdów oraz utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, dla których świadczymy outsourcing w zakresie obsługi szeroko pojętej turystyki biznesowej.

Do naszych wiodących produktów należą m.in.:

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przekonani jesteśmy, że nasza wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz umiejętność spojrzenia na podróże przez pryzmat Państwa potrzeb sprawi, że dołączycie Państwo do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów.


Zapraszamy do współpracy